Турагентство "ТурБонжур"

ТурБонжур рекомендує:

Показать ещё!

Турагентство ТурБонжур в Києві та Білій Церкві

Туристичне агентство ТурБонжур у містах Київ і Біла Церква допомагає організовувати відпочинок в Україні та за кордоном вже більше 12 років. За цей період наша сім'я туристичних компаній розрослася з одного офісу на м. Либідська до чотирьох офісів: 3 в Києві і 1 в місті Біла Церква. Наше тур агентство входить в Мережу гарячих путівок №1 в Україні і разом з нашими мандрівниками займає почесне 1 місце серед усіх турфірм в Україні! Щомісяця ми відправляємо в довгоочікувану подорож більше 1000 туристів, з них в середньому 56% - це мандрівники з дітьми.

Як купити гарячий тур з Києва

Якщо ви хочете купити гарячий тур з Києва в будь-яку точку планети - можете сміливо звертатися до нас. За роки роботи у нас є великий досвід організації подорожей під ключ, а також ексклюзивні умови у надійних туроператорів України. Турагентство ТурБонжур завжди бере участь в різних акціях від Мережі гарячих турів у Києві, а також наші експерти з відпочинку ведуть прямі ефіри на телеканалі БамбарбіяТВ.

Ми можемо організувати підбір гарячого туру по кращим параметрам або під ваші побажання, а головне - завжди порекомендуємо оптимальні варіанти по співвідношенню ціна-якість.

Підбір туру на сайті

Крім підбору гарячої путівки у наших експертів, ви завжди можете зайти в розділ нашого сайту "Гарячі тури" і самостійно подивитися всі доступні варіанти. І якщо ви не знайдете свій тур - залишайте запит на сайті і менеджери ТурБонжур знайдуть її для вас. Також ви можете здійснити підбір туру в розділі "Пошук туру", де по заданих вами параметрам (ціна, дати, категорія готелю і бюджет) ви побачите всі актуальні пропозиції, рекомендовані готелі і готелі, які отримали сертифікат безпеки.

Турагентство в Білій Церкві

Особливо хотілося б звернути вашу увагу на наше турагентство гарячих турів в м. Біла Церква. Як кажуть наші постійні клієнти - в ньому працюють кращі експерти Київської області, які можуть підібрати не тільки кращі готелі за палаючим цінами в Туреччину або Єгипет, а й круїзи з Києва по найкрасивіших куточках планети.

Так що якщо хочете відправитись у подорож з кращим агентством не тільки Києва але й України - приходьте в наші офіси на м.Либідська і м.Біла Церква, телефонуйте або залишайте запит (контактні дані знаходяться трошки нижче) і подорожуйте красиво, разом з ТурБонжур!