Турагентство "ТурБонжур"
Купуй тур за привабливою ціною!
Купуй тур за привабливою ціною!

АКЦІЯ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ ТУРІВ
В САМОМУ РОЗПАЛІ!

Залишай запит і ми запропонуємо найкращий варіант!

ПОПУЛЯРНІ КУРОРТИ АКЦІЇ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ
Ціна за 2-х дорослих
У яку входить:
Авіапереліт
Трансфер
Аеропорт-готель-аеропорт
Медичине страхування
Проживанння
і харчування в готелі
Страхування від невильоту
Хочу Тур по акції Раннього Бронювання!
Заповніть, будь ласка, форму і ми підберемо кращі варіанти!
Ваш контактний номер
Ваше Імя:
It's totally free

Лідери раннього бронювання 2021 - це готелі Туреччини:

Що таке раннє бронювання коли стартує, переваги, недоліки, відгуки та ін...

Раннє бронювання - це акція, яка допоможе заощадити до 40% вартості туру, якщо ваш експерт з відпочинку забронює обраний вами тур заздалегідь. Вартість туру і розмір зекономлених грошей залежить в першу чергу від дати туру, напрямку і популярності того готелю, який ви вибрали. Також чималу роль може зіграти і туроператор, який надає можливість бронювання туру.

Раннє бронювання стартує як правило за 2-3 місяці до початку сезону активних продажів туру за визначеними напрямами. Що це означає? Наприклад: Ми хочемо відпочити в так званий "оксамитовий сезон" в Єгипті або Туреччині. У нас є певний бюджет на двох людей і ми хочемо вибрати кращий варіант готелю, пляжу з усіх допустимих в цей період. Ми знаємо, що Оксамитовий сезон починається у вересні і закінчується в кінці жовтня (залежно від регіону), і починаємо пошук готелю. І що ми бачимо? Ціна на готель за 3 тижні 1629 $ за двох, а якщо ми з аналогічними умовами подивимося на період жовтень то побачимо ціну 1084 $!
резервування готелю по акції раннього бронювання

бронювання готелю в вересні

Раннє бронювання туру в турецький готель

раннє бронювання відпочинку в Туреччину

Висновок: Якщо бронювати чим раніше - можна купити дешевше! Така ситуація з іншими курортами, регіонами і так далі!

Чому так відбувається?

Власнику готелю вигідно до початку сезону розпродати частину номерів за більш низькою ціною, чим забезпечити завантаження в сезон, спланувати витрати при підготовці до високого сезону. Так можна сказати і про туроператорів та авіакомпанії, для яких гарантія реалізації продукту в майбутньому буде необхідною.

Якщо пригадати ситуацію літа 2018 року, коли було дуже багато переносів рейсів та переброньованих готелів в Туреччині - однією з причин стало те, однією з важливих причин було те, що в пік літнього сезону було в рази більше куплених турів і поїздок, ніж заздалегідь. І в результаті: авіакомпанії не розрахували сил, готелі вже були заброньовані, а у туристів здали нерви….

Дивіться також Sultan Garden Resort 5 *: огляд одного з найкращих готелів в Єгипті

Як потрапити на акцію раннього бронювання 2021 і не прогадати?

  • Насамперед потрібно знати, коли починається сезон і чітко спланувати відпочинок заздалегідь. Наприклад, візьмемо той же оксамитовий сезон в Туреччині, якщо ви в липні вже знаєте, що хочете їхати в вересні на відпочинок бронюйте готель. Не чекайте палаючих путівок - їх просто може і не бути, а якщо будуть, можливо вам доведеться чимось жертвувати (в цьому і перевага акції раннього бронювання перед палаючими турами).
  • По-друге, якщо ви не визначилися з готелем, але вже визначилися з датами - найкраще подати запит менеджеру / або туристичному агентству. Чому це важливо? - Менеджер по турах, який кожен день робить десятки підборів вже навіть на інтуїтивному рівні може сказати і порекомендувати куди і коли краще їхати. І з тієї ж причини він швидше побачить кращу ціну на те, що хочете саме Ви.
  • По-третє, воно і випливає з пункту №2 - знати коли настає високий сезон за певним напрямом.

Які недоліки раннього бронювання?

  1. Це те, що тур по ранньому бронюванню потрібно оплатити цілком заздалегідь. Наприклад, ви хочете на травневі свята поїхати відпочити і шукаєте тур взимку, відповідно взимку потрібно і оплатити.
  2. Також необхідно враховувати, що при скасуванні таких турів в більшості випадків передбачені штрафні санкції. Але не варто панікувати завчасно! Насправді від непередбачених ситуацій рятує страхівка від невиїзду, яка передбачає повноцінне відшкодування вартості туру незалежно від причин, які перешкодили вашій поїздці. Цей вид страхування не буде обтяжливим для вашого гаманця (вартість страхування становить лише кілька відсотків від вартості туру), зате стане вашим «рятівником» в разі непередбаченої ситуації.

Що кажуть про акції раннього бронювання ті, хто вже так їздив?

Ми не будемо багато розписувати і придумувати про ранньє бронювання, а просто покажемо скрін-шоти з різних форумів і сайтів, де туристи самі діляться своїми відгуками і розповідають, куди і як вони з'їздили і скільки заощадили:
Відгуки про раннє бронювання
Відгук про раннє бронювання в Туреччині
Раннє бронювання в Туреччині